Mimarlar Odası Adana Şubesi
img
HEKİMHAN “MADEN, MEKÂN, DOĞA, TARİH” MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI SONUÇLARI AÇIKLANDI
22.7.2017

HEKİMHAN “MADEN, MEKÂN, DOĞA, TARİH” MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI SONUÇLARI AÇIKLANDI


img

HEKİMHAN “MADEN, MEKÂN, DOĞA, TARİH”

MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI

 

Mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları kapsamında, yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir şekilde mekânların yeniden işlevlendirilip düzenlenmesi için TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi, Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi, Kayseri Şubesi, Malatya Şubesi ve Mersin Şubesi tarafından Malatya’nın Hekimhan ilçesinde Belediye tarafından mülk edinilen Demir-Çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi amacıyla düzenlenen Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı başvuru sonuçları açıklanmıştır.

11 Mimarlar Odası Şubesi’nin ortaklığında düzenlenen yaz kampına Türkiye genelinde 40 üniversiteden toplam 140 öğrenci başvurmuştur. Maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılması, kültürünü öğrenme ve yaşama yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı 22-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Konaklamaların Hekimhan Belediyesi ev sahipliğinde sürdürüleceği kampa katılım ücretsizdir. Yaz kampı kapsamında Hekimhan’a gidiş-dönüş ulaşım organizasyonu şubelerce yapılmayacak olup katılımcılarla en geç 22 Temmuz 2017 saat 10.00’da Malatya Hekimhan’da buluşulacaktır. Kamp programının detayları ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Aşağıda isimleri açıklanan asil liste üyelerinin katılım durumlarını 12 Temmuz Salı günü saat 16.00’a kadar başvuru yaptıkları şubeye bildirmesi gerekmektedir. Katılım durumunu bildirmeyen öğrencilerin yerine sırasıyla yedek liste üyeleri çağırılacaktır.

TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi, Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi, Kayseri Şubesi, Malatya Şubesi, Mersin Şubesi

ASİL LİSTE:

  1. Ahmet Sever – Mustafa Kemal Üniversitesi
  2. Asena Hatice Yıldırım – Çukurova Üniversitesi
  3. Aylin Topçu - Mersin Üniversitesi
  4. Ayşe Soysal - Balıkesir Üniversitesi
  5. Azat Alp - Osmangazi Üniversitesi
  6. Berkutay Coşkun - Gazi Üniversitesi
  7. Birsu Ece - Atılım Üniversitesi
  8. Buse Kama – ODTÜ
  9. Celal Ataş – Bozok Üniversitesi
  10. Cihan Dondurmacı - Erciyes Üniversitesi
  11. Duygu Damla Ayhan – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  12. Ebru Pektaş - Çukurova Üniversitesi
  13. Feyza Nur Delier - Erciyes Üniversitesi
  14. Funda Yıldıran - Kocaeli Üniversitesi
  15. Gizem Demirhan - Osmangazi Üniversitesi
  16. Gizem Melis Albayrak - Çukurova Üniversitesi
  17. Gökçe Aydan Işık – İstanbul Teknik Üniversitesi
  18. Gökçe Er - Osmangazi Üniversitesi
  19. Gözde Müge Ünal – Gaziantep Üniversitesi
  20. Hakan Takmaz - Dokuz Eylül Üniversitesi
  21. Hatice Yıldız – İstanbul Kültür Üniversitesi
  22. Helin Kızılkaya - Yeditepe Üniversitesi
  23. Helin Odabaşı - Çankaya Üniversitesi
  24. İlayda Çalışgan - İstanbul Kültür Üniversitesi
  25. Medine Koç – Yıldız Teknik Üniversitesi
  26. Mehtap Aslanyüreği - Mustafa Kemal Üniversitesi
  27. Melisa Yıldız - Yakın Doğu Üniversitesi
  28. Merve Nur Doğan - ODTÜ
  29. Merve Yaman - Anadolu Üniversitesi
  30. Özlem Büyüktaş - Mustafa Kemal Üniversitesi
  31. Pınar Can – Hasan Kalyoncu Üniversitesi
  32. Recve Ezgi Atmaca - İzmir Ekonomi Üniversitesi
  33. Refik Buğrahan Er - Erciyes Üniversitesi
  34. Sevim Çalışkan - Erciyes Üniversitesi
  35. Sıla Kanyar - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  36. Şerif Açıkbaş - Dokuz Eylül Üniversitesi
  37. Şilan Mızrak – Kocaeli Üniversitesi
  38. Tuba Can Kaynak - Mustafa Kemal Üniversitesi
  39. Uğur Ziyanak - Çukurova Üniversitesi
  40. Yunus Yağar – 19 Mayıs Üniversitesi
  41. Yusuf Erkan – Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

YEDEK LİSTE:

  1. Ali Sakar – Çukurova Üniversitesi
  2. Arda Çolakoğlu – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  3. Zeynep Sertkaya – Başkent Üniversitesi
  4. Yeter Kurcak – Dicle Üniversitesi
  5. Seda Kaya – Eskişehir Anadolu Üniversitesi
  6. Gülben Tiryakioğlu – Gaziantep Üniversitesi
  7. Eda Kırtulukoğlu – Nişantaşı Üniversitesi
  8. Ela Çelik – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  9. Hatice Doğan – Erciyes Üniversitesi
  10. Bedirhan Koç – İstanbul Kültür Üniversitesi
  11. Türkan Aylin Yeşilay – Çukurova Üniversitesi
  12. Esra Öner – İstanbul Teknik Üniversitesi
  13. Özgenur Toğrul – Gaziantep Üniversitesi
  14. Duygu Kuşçu – Dokuz Eylül Üniversitesi
  15. Nesligül Çevik – Başkent Üniversitesi
  16. Behzat Kasakolu – Hasan Kalyoncu Üniversitesi
  17. Elif Bölükbaşı – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  18. Feride İçöz - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  19. Ebru Tokgöz – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  20. İpek Altınoluk - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  21. Furkan İnce – Karadeniz Teknik Üniversitesi
  22. Muhlise Sezgin – Çukurova Üniversitesi
  23. Meryem Zafer – Sakarya Üniversitesi
  24. Yağız Metin – İstanbul Aydın Üniversitesi